تبلیغات
سخن ناب بزرگان،سخنان مردان بزرگ و موفق

سخن ناب بزرگان،سخنان مردان بزرگ و موفق
بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ،امر به معروف و نهی از منکر

اشتراک و ارسال مطلب به:

در كافی به سند خود از زكریا بن محمد (از پدرش ) از عمرو از امام ابی جعفر (علیه السلام ) روایت كرده كه فرمود :

 قوم لوط از برترین اقوامی بودند كه خدای تعالی آفریده و به همین جهت كه قومی برتر بودند شیطان سخت آن قوم را هدف وساوس خود قرار داد . یكی از برتریها و امتیازات قوم نامبرده این بود كه وقتی به سر كار می رفتند دسته جمعی می رفتند و زنان در پشت سرشان باقی می ماندند و ابلیس هم آنان را به این روش معتاد كرد ، و وقتی هنگام كشت و زرع و یا هر كار دیگری كه داشتند تمام می شد و مردم به شهر بر می گشتند ابلیس میرفت و كشت آنان را خراب می كرد .
مردم به یكدیگر گفتند : باید كمین كنیم ببینیم این كیست كه متاع ما را خراب می كند یك بار در كمین نشستند دیدند پسری است بسیار زیبا كه پسری به آن زیبایی ندیده بودند پرسیدند كه نه یك بار و نه دو بار كه متاع و مایه زندگی ما را خراب می كنی آنگاه با یكدیگر در خصوص مجازاتش مشورت كردند ،

بر این راءی دادند كه او را بكشند پس آن پسر را به دست كسی سپردند تا شب از او محافظت كند و فردا اعدامش كنند ، چون شب فرا رسید پسرك فریادی برآورد،

 آن شخص پرسید تو را چه می شود ؟ گفت : پدر من نیمه شب مرا در روی سینه و شكم خود می خوابانید ، و من به این كار عادت كرده ام و امشب چون پدرم نیست خوابم نمی برد آن شخص گفت : بیا و روی شكم من بخواب .
امام علیه السلام فرمود : پسرك بدن آن شخص را آنقدر مالش داد تا تحریك شد و به او یاد داد كه می توانی با من جماع كنی ، پس اولین كسی كه این عمل زشت را در بشر باب كرد ابلیس بود و دومین كس همان شخصی بود كه با آن پسرك لواط كرد و بعد از تحقق یافتن این عمل زشت پسرك از دست آن مردم گریخت ،صبح آن شخص به مردم خبر داد كه (اگر پسرك گریخت مفت نگریخت ) من فلان كار را با او كردم مردم خوششان آمد با اینكه تا آن روز هیچ آشنایی با این عمل نداشتند ولی از آن روز دست بكار آن شدند و كار به جایی رسید كه دست از زنان برداشته مردان به یكدیگر اكتفا كردند و به مردان خود بسنده ننموده افرادی را بر سر راه می گماشتند تا اگر مسافرانی از آنجا عبور كردند اطلاع دهند تا با آنان نیز این عمل زشت را مرتكب شوند ، كار به جایی رسید كه مردم شهرهای دور و نزدیك از این قوم متنفر شدند .
ابلیس وقتی دید نقشه اش در مردان كاملا جا افتاد به سر وقت زنان آمد و خود را به شكل زنی مجسم ساخته به آنان گفت آیا مردان شما به یكدیگر قناعت می كنند ؟ گفتند :
آری خود ما به چشم خود این عمل آنان را دیده ایم و جناب لوط هم از همه ماجرا آگاه شد ، آنان را موعظه می كند و توصیه می نماید ، مو ثر نمی افتد ، ابلیس زنان را نیز گمراه كرد تا جایی كه زنها هم به یكدیگر اكتفاء نمودند.
طبقه بندی: احادیث همجنس بازی،زنا،استمناء،
برچسب ها: همجنس بازی در قوم لوط، همجنس بازی در غرب، همجنس گرایی زنان، آثار زیان بار هم جنس بازی، گناه همجنسبازی، داستان شهوت انگیز همجنس بازی، احادیث در مورد همجنس بازی،
[ سه شنبه 6 فروردین 1392 ] [ 10:24 ق.ظ ] [ سینا رحمتی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

اندرو متیوس میگه :
همانطور که برخی دانه های گندم کشاورزان را باد با خود می برد
برخی دوستان شما را باید باد ببرد و این طبیعت زندگی است.
از این واقعیت ناراحت نشویم. حتما افرادی بهتر پیدا می شوند که بهتر با شرایط زندگی ما کنار می آیند و
ما را بهتر درک می کنند.وقتی ما تغییر می کنیم، افراد درگیر در زندگی ما (دوستان و آشنایان) نیز تغییر می کنند.
=========
کپی برداریاز این وب تنها با ذکر منبع و ذکر یک صلوات
مجاز می باشد
=========
وبلاگ صد پند
نویسندگان
پیوندهای روزانه
نظر سنجی
اندازه نوشته های این وبلاگ چطور است؟

لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :